Biz Kimiz?

GABYATEK; gemi, tersane savunma sanayii ,yenilenebilir enerji ve endüstriyel tesislere yönelik Bilgisayar Destekli Planlı Bakım (CMMS), Test – Baroskopla Inspekşın, Önleyici Bakım, Teknik Dokümantasyon ve Entegre Lojistik Destek alanlarında hizmet desteği vermektedir.
Deniz Kuvvetleri ve Sahil Güvenlik Komutanlığı tersane ve gemileri ve projelerinde çalışmış, Planlı Bakım uygulama ve yönetimi ile Entegre Lojistik Destek konularında yurt içi ve dışı deneyimli personele sahiptir. Söz konusu sistemlerin teknik dokümanları, bakım ve test yöntemlerini hazırlamakta ve tarafımızca hazırlanmış bakım dokümanlarının temsilcisi olduğumuz “Bilgisayar Destekli Bakım Sistemi” üzerinden planlanması ve uygulanmasını sağlanmaktadır.
Uzun vadeli planlamalarımız doğrultusunda; müşteri beklentilerine uygun, istenen standartlarda ve güvenilir ürünler teslim eden bir firma olmayı hedefliyoruz. GABYATEK, üretim, test ve tecrübe aşamasından, dokümantasyon yazımından ve bakım yönetimi sisteminin kurgulanmasına kadar tüm süreçlerde deneyimlerini sizlerle paylaşmaya hazırdır.

Faaliyet Alanlarımız